| Ioana22B a întrebat:

Dima Bilan[castigatorul Eurovisionului din 2008]participa si anul acesta la Selectia Nationala din Russia cu piesa "White Nights". E a treia oara pentru el[o data in 2006 si 2008]. Il sustineti? Mai are sanse inca o data sa se califice sau sa castige Eurovisionul?big grin

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am ascultat piesa.Conteaza si piesa totusi. Oricum la Eurovision punctele se dau in plan politic mai mult, nu prea conteaza daca esti bun sau nu.Dovezile sunt chiar concursurile din ultimii ani unde politica conteaza cel mai mult.

| lalaliela a răspuns:

Il sustiiiin. Cum sa nu? Il iubesc. laughing Sanse are. Eu zic ca o sa scoata vreun loc 2, 3. Poate chiar 1. Sincer, piesa n-am ascultat-o. Da' cred ca numai prezenta sa il ridica groaznic in sus. love struck. Hai Dimaaaa. laughing [oricum noi suntem praf]