| emasweetgirl a întrebat:

Bunabig grin
cine stie cine canta melodia asta sh cum se cheama.

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Samantha Fox - Touch Me ( I Want Your Body )?:

http://www.youtube.com/watch?v=vgZm8okgH6c

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Domnule @iulianvlad, râde ciob de oală spartă. Se scrie "link". Nu vezi pădurea din cauza copacilor...

| Corina a răspuns:

Pentru a putea sa-ti raspundem, trebuia sa ne dai si link-ul cu melodia respectiva. Altfel nu va reusi nimeni sa-ti dea un raspuns.

| hax0r a răspuns:

Do iu speak inglishi?

| Marian™® a răspuns:

Tell me why big grin fundita

| Marian™® a răspuns:

Samantha Fox - Touch Me funditasmug?

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Dj Kydd - I wanna feel your body

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Heist - I wanna Feel Your Body

| Panda15 a răspuns:

Care melodie?

| emasweetgirl explică:

Era ceva cu touch my body. dar vad ca nu imi mai apare melodiathinking

| emasweetgirl explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=SFcAGBvngkU
c-am in genu la asta e dar nu e asta.
am pus link dar probabil ca era cu tot cu videoclip si nu a mers.

| emasweetgirl explică:

Pentru Domnu desteptaciune Andreivlad care le stie pe toate.
in primul rand daca nu stiai se scrie link si nu linc.
asa ca nu te mai da important ca esti la fel de prost ca minelaughing

| →s ♥ ą← a răspuns:

''... ''laughing gandesti catusi de putin?:d

| unikat a răspuns:

Helena - I Wanna Feel Your Body... dar dc puneti intrebari care aveti deja rasp?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat esti de proasta nici linc nu ai postat...
si se zice cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Emma.Incerarca sa eviti raspunsul lui iulianvlad.Nu stie ce vorbeste.Mai bine pune o alta intrebare tot ca aceasta dar pune si titlul cantecului sau pune un link.Si nu-l crede pe iulianvlad, caci nu stie ce spune.