| maghighibr a întrebat:

SALUT vreau sa aploadez pe youtube un filmuletz, cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Intri pe www.youtube.com, iti faci cont daca nu ai,daca ai te loghezi, si in dreapta sus Upload, de acolo te descurci.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Ca sa uploadezi iti trebuie cont pe youtube care se face usor si gratuit. Dupa ce ti-ai facut cont si te loghezi ai sa vezi langa bara de la browse butonul upload, apesi pe el si dai pe butonul auriu upload video. Ai grija ca filmuletul sa fie in format corespunzator pentru youtube.