| Deea_5433 a întrebat:

Daca stiti, va rog dati-mi exemple de piese sau cantareti gen "Acustic" sau "Bullet"

Răspuns Câştigător
| Lorena a răspuns:

JustUs-Doi copii, Ai ramas
Vescan-Ne inchinam, Dansez cu pozele vechi, In ochii lor, Pasari calatoare, Alb negru, Intr'o alta viata, Caracter de piatra, Asta-i pentru noi, Liber sa aleg, Atunci.Acum,Voi fi acolo, Ea el, Ultima ploaie, N'o sa ma vezi.
Adda-Minti murdare facute praf, Prietenie fumata, Prietenie adevarata, Satula de vorbe, Noi doi.
Camuflaj-Ce se intampla cu noi, In jurul lumii, Din suflet, Doar o piesa, Fa ce simti, Lasa-ne, Nicio lacrima, Nu-mi pasa, Pe front, Romania, Si-alerg in jurul lumii, Still rockin the vibes
Solo-A mai cazut o stea, Iubire de golan, Astept un raspuns, Ce zile, Doar ea eu noi, Doar tu si eu.
Mecena-3 nopti, Absent, Calea spre fericire.
Bitza-Concluzii, Rugaciune, Pofat de viata.
Indiferent-2 suflete de copii, Te iubesc.
Teasta-Forever, Hai, Inainte sa pleci.
Ombladon-Cand va umplem de flegme, Celebritate, Cel mai prost din curtea scolii.
Agresiv-Am in suflet, Ce ne faceti, Oare este vina mea.
Nane-A trecut, Ai un om, Briza de vara, Buletin de stiri.
Cheloo-Aproape de perfectiune, Plec pe marte, Daca eram, Continua sa lupti.
Nimeni Altu'-Inger si demon, Inca o poveste.
Bullet-A fost odata, Abravia.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Kisskisskiss

3 răspunsuri:
| mikutzzza1000 a răspuns:

Chriss (JustUs) feat Dyva - Ai ramas

JustUs - Intr'o Zi

Pablo ft Cristina - E Tarziu

Andore feat Teasta&Octe - Printre Amintiri

Andore Vs Cascada - Fluturi

Bullet - Abravia

Cartier cu Mona & Cosy - Suflet pierdut

Chriss [JustUs] feat Kinezu_Uite asa pierim

kydutz ft. kata - M-ai lasat

Si preferata mea...ascult'o Mecena-Catre ea

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna ursulezpufosslove struck
Sunt multi:Camuflaj, Eli, Solo, Mecena, Chriss, Arssura, Bitza, Rappy, Indiferent, Rimmer, Teasta, Chelu, Personal, Racfm, Daff Mario, Ombladon, Vescan, Deyoo, Agresiv, Da`cruz, Arghio, Bogdan Dima, Nane si multi alti.kiss

| Deea_5433 explică:

Mi'ati fost de mare ajutor.mersi multe:*