| nicoletahatos a întrebat:

dau fundita
stiam de mult(cand eram mica) o piesa despre un baiat cu ochii albastrii, dar nu o mai stiu, a zic ceva din piesa:
Ochii tai albastri m-au inebunit, privirea ta sennina cred ca mau vrajit, as da orice din lume sa te pot iubi.
va rog daca o stiti scrietim cine o canta si cum se numeste!

4 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Animal X? Nu stiu melodia...

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Nu este cumva Bambi -doi ochi caprui?

| nicoletahatos explică:

Nu e bambi si nici animal x... alte raspunsuri pls

| Gherghescu_Andrea_1989 a răspuns:

Buna... te rog... daca ai aflat cum se numeste melodia sa imi spui. Deja a devenit o problema mare pentru seara asta faptul ca nu imi amintesc si ca nu o pot gasi.