| oOvidiu9372 a întrebat:

de curand am auzit o melodie si de atunci o tot caut dar fara rezultat. Suna cam asa : waiting time to come, time to given the magic side... Precizez ca e voce feminina si genul melodiei e house. Cred ca este o piesa de la U96, la inceput e o voce ca de robot (fix cea din U96) si zice 321 techbot.

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Incearca sa scrii pe youtube..macar verusi din melodie. poate afli ceva.

| oOvidiu9372 explică:

Nu e Das Boot, multumesc oricum! Piesa am ascultat-o de pe o caseta mai veche, o sa revin cu mai multe versuri curand, daca o mai gasesc.