| Butterfly1968 a întrebat:

de curand am vazut o melodie pe kiss tv de la chris brown si cu inca o fata care stateau lipiti de un perete dar am uitat cum se numeste si ador melodia si nu o gasesc si o caut de o saptamana.crying si in melodie tot canta let me in let me in si nu nu este melodia "no air" cu jordin sparks sau cu cine canta va rog daca stiti melodia spuneti-mi si mie sad dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Chris Brown - Kiss Kiss? sau Forever :X?

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Chris Brown - Say Goodbye?

| Butterfly1968 explică:

Nu este "no air" crying
asta care o caut eu este si mai superba :X

| Butterfly1968 explică:

Nu nu este aia dar o stiu si este super:X
da hai ma ce naiba au scos de pe piata melodia pe care o ador?sad

| Butterfly1968 explică:

Nu mai...nu este el, aceea melodie o stiu si eu si o stiu de mult happy
dar multumesc AnnaYo ca mi-ai spus de melodia forever.este superba :X
fundita pentru asta big grin

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Chris Brown fet Joridn Sparks-No air
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e Chris Brown e Jason Derulo;) http://www.youtube.com/watch?v=pBI3lc18k8Q&ob=av2e

| Diush21 a răspuns:

Chris Brown-Crawl? happy