| Parisblue a întrebat:

de unde pot descarca mel Taylor Swift-you belong with me cu tot cu videoclip?

6 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Buna!
Intri pe youtube, cauti videoclipul, copiezi url-ul de sub videoclip si ii dai paste aici -> http://keepvid.com/. Dupa iti apare acolo jos ceva si alegi ce vrei.Eu asa descarc orice videoclip de pe youtube;)

| bOse a răspuns:

Downloadeaza mozilla firefox, downloadeaza download helper, du-te pe youtube cauta'ti clip-ul si gata happy

| anda_1885 a răspuns:

Cu youtube downloader sau realplayer

| deea40 a răspuns:

Poti instala " ares youtube "... si poti descarca melodia direct de pe youtube...

| al3xal3x1 a răspuns:

Uite : alex_mihai7878@yahoo.com si ti-l trimit.