| PartyLoll a întrebat:

de unde pot descarca melodia Cristi Dules si Morgana-Ce gagica belea?

9 răspunsuri:
| dymon a răspuns:

Nu sunt manelist dar uite
Cristi Dules si Morgana-Ce gagica exploziva. scrie asa pe google si dowload sau
http://www.filehost.ro/......a_Com_mp3/

| PartyLoll explică (pentru dymon):

Nu este asta melodiabig grin...a scos una noua acum...dar oricum mss:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru PartyLoll):

Se numeste cumva S'agapao
?

| PartyLoll explică (pentru anonim_4396):

Nuhappy

| LadyAdda a răspuns:

Mie imi apare doar esti o gagica belea si ce gagica exploziva daca are videoclip pe youtube il poti downloda cu http://www.youtube-mp3.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa cauti asa... de pe ZIPPY.RO

sau iei linkul de pe youtube de la melodia aia si cauti pe listentoyoutube...
FUNDA?

| LuvTH4ever a răspuns:

Te duci mai intai pe Google.ro si scrii Cristi Dules si Morgana - Ce gagica belea download, apoi dai enter si iti apar o groaza de site-uri de pe care poti sa o downloadezi.

download = a descarca

| OnAir_Bili_1990 a răspuns:

Nu a aparut inca melodia. si eu am cautato dar degeaba.