| Bubu9110 a întrebat:

Buna!

De unde pot descarca si eu refrenul de la melodia lui Puya - Amercandrim ft Connect-r?

5 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Descarci melodia completa si apoi foloseste un program de taiat melodii( ti-l recomand pe mp3 cutter joiner). Succes!

| DonAnonymius a răspuns:

Nu stiu, dar stiu cum poti taia melodia astfel incat sa obtii refrenul. Descarci melodia de la http://fisierulmeu.ro/62E2269U9X1U/puya-ft-Connect-R-Americandrim-mp3.html si cu ajutorul programelului Mp3 Splitter & Cutter tai secventele care nu le vrei.

| Moonster a răspuns:

Pai intra pe fisierul meu. ro si descarco de acolo