| NaughtyGirl a întrebat:

Bună!
De unde pot downloada melodia Barbie-Queen of the waves? Vreau un site pe care descarc GRATIS... și eventual fară să descarc vreun program. Vă rog, imi trebuie melodia urgent!
Vă multumesc!
(Dau fundă)

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Ok iti spun daca video-ul e pe youtube copiaza linkul si intra pe video2mp3 si lipeste-l acolo dai convert, astepti pana se incarca, dai click in casuta care apare apoi dai click unde scrie download mp3! si gata!

unele nu merg pentru ca au alt format dar majoritatea se descarca

3 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

N-are nicio legatura cu intrebarea da iubesc pufoshenialove struck

| NaughtyGirl explică:

@mariana13
Mersi,mi-ai fost de mare folos. Eu nu am întrebat dacă vă place Pufoshenia.Ci dacă știți vreun site de unde pot downloada melodia Barbie-Queen of the waves.Vă rog să nu mai postați răspunsuri aiurea.

| NaughtyGirl explică:

Mulțumesc, mariana13!