| Wilder a întrebat:

Buna! De unde pot downloada melodia Paula Seling & Ovidiu Cernauteanu - "Playing with fire" in format mp3? Si spuneti-mi cum se face.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Daca nu gasesti pe net intra pe www.listentoyoutube.com

scrie link-ul catre video-ul de pe youtube cu aceasta melodie si il va transforma in MP3. apoi poti descarca
succes:D

5 răspunsuri:
| BlueByMe a răspuns:

Intra pe http://fisierulmeu.ro/......t-rar.html
si dai acolo download;)
daca nu, poti sa faci cum zice 7h30 sau sa scrii pe google,, download numele artistului si melodia mp3''

| dhgrufgyrjk a răspuns:

Incearca aici http://www.video2mp3.net/ru/...
Explic cum sa descarci... cauti acest cantec pe youtube, kopie adresa si o pui acolo unde scrie Адрес видео, apoi apesi конвертировать, astepti sa se incarce, si apesi Скачать MP3.

Succes!

| Alle_1389 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/
*cauta fisiere
*apoi scrii numele melodiei
*cauta
*si dai pe melodie
*download
si gataaa
; xx
pup

| Eu.si.atat a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/2776272418.58, dai click la downland now, selectezi fisierul in care il salvezeti si gata. Pa.