| anonim_4396 a întrebat:

Mda... e oficial paula seling si ovidiu-playing with fire melodia pentru eurovision...

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In afara de calitatile vocale de exceptie ele Paulei, cantecul nu mi-s-a parut cine stie ce, sa-ti ramana in memorie si sa-l fredonezi!

| Ana-Maria94 a răspuns:

E super frumoasa melodia:X stati linistiti nu o sa se faca de ras mai tare decat elena gheorghewinking

| Betty18 a răspuns:

Melodia este ritmata si draguta poate daca o sa faca si un show bun o sa ia prin primele 10 locurihee heeeu una am votat catalin josan de pe telefonul meu si luminita anghel de pe telefonul mameibig grintongueca a fost gratislaughing

succes

| loredana2012 a răspuns:

Chiar cu melodia asta am tinut si uite ca a castigat.Nu o sa ne facem de ras, mai rau ca anul trecut nu se poate

| KlaudyaAddha a răspuns:

E destul de buna melodia, macar anul' asta sa luam un loc printre primele 10.

| LawR3n a răspuns:

Eu nici nu mă mai uit, prevăd un eşec total.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O melodie buna, doar atat. Versurile nu mi se pare cine stie ce, dar vocea Paulei radiaza. Eu vream sa castige Catalin Josan, dar poate la anul`.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o melodie draguta.Nu poti zice ca e urata.Eu am tinut totusi cu Catalin Josan si Dalma.Doamne ajuta sa prindem un loc bun!