| CosminxD a întrebat:

Deci m-am decis sa-mi iau o chitara acustica.Mentionez ca am 14 ani si puteti sa-mi ziceti daca sunt marimi la chitari sau nu conteaza si un site cu chitari acustice mai ieftine ar fi de folos.

1 răspuns:
| Parker a răspuns:

Si-au luat prietenii si vrei si tu? E doar o moda.si eu am o chitara pe undeva prin pod si nu am mai cantat la ea de ani...am luat-o tot pentru ca era in trend si acum regret ca am dat banii inutil. Gandeste-te de 2 ori daca ai sa mai vrei sa canti la chitara dupa ce jumate din prietenii tai or sa-si ia si eiwinking