| anonim_4396 a întrebat:

Bună, doresc părerea inteligentă a comunității TPU. Dacă doriți, întrebare: Ce părere aveți de piesa mea? Mulțumesc

https://m.youtube.com/watch?v=7OL1TFpKYrg

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

rolling on the floor ok. daca te minti singur de ce ne mai intrebi pe noi? n ai flow, n ai nimic. singurul lucru pe care l-as putea face cand ti-as asculta piesa aia...ar fi sa vomit. e facuta sa o asculti cand vomiti sau stai pe wc.

40 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o piesă muzicacală.

| Alex980078 a răspuns (pentru sadrian46):

Nenea da ești culmea, pe lângă faptul că te-ai dus de la dan spataru și Fuego?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Lasa-ne, cumetre cu mizeriile astea.

| sadrian46 a răspuns (pentru Alex980078):

Da, ai vrut părere, ți-am dat părere.

| Alex980078 a răspuns (pentru sadrian46):

Bine nene, florile dalbe

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Nici macar nu știu cu cine am onoarea, poate cu un ratat ce tinde că le știe pe toate. Zi bro ce asculți tu poate mă familiarizez cu lumea moderna

| sadrian46 a răspuns (pentru Alex980078):

Fără supărare. Nu are cum să placă la toată lumea ceea ce creezi tu.

| blackann a răspuns:

O porcarie.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Spune-mi ce porcarii preferi tu? Lil cagula sau gheboasa?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Zici ca nane e un jeg, te crezi superior lui? Amandoi cantati mizerii, dar tu esti clar departe rau de el....mult mai slab.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Nene nane în toată cariera lui nu a scos așa ceva

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Nu a fost în stare să își facă măcar un beat pe când am am învățat în două zile

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Tu știi măcar ce e ăla flow?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Tu sigur stii ca ai invatat in 2 zile laughing)

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

În două zile am învățat parțial cum se fac negative, ăla în toată cariera lui a furat instrumentale, stai că nu-s de azi de ieri

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Super. asta nu te face un cantaret smecher

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Ține căcatul pentru tine man? daca crezi că flow e doar gen cât de repede o dai pe beat (ceea ce pe instrumentalul asta nu-i posibil) ești un ratat ce asculta alți ratați ce își fac rimele cu dexul. Eu mă consider și peste B.u.g mafia, aia care canta niște porcarii fara mesaj și mai zic și câte un cuvânt despre Dumnezeu ceea ce e total penibil

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Da, tu esti peste toti. bravo! tupac te-ar fi adoptat. tine-o tot asa! o sa canti cu eminem. desi si ala e un ratat pe langa tine.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Spune-mi ce asculți tu man ca să stiu dacă ești în stare să mesteci aceste idei... poate mie doar mi se pare că am flow, e ca și cum m-aș uita in oglinda și mi-aș spune că sunt frumos dar asta contează cel mai puțin. Nu mă poți afecta emoțional pentru că sunt un spirit, atâta timp cât exist sunt important. Deci pe planul asta nu mă afectezi cu nimic, suntem pe unde diferite.

| anonim_4396 explică (pentru Alex980078):

Oricat de mult i-as aprecia pe clasici, adevarul e ca versurile melodiilor de la mafia sunt
M**e, ***, p***a si pantelimon. laughing

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Pai nu incerc sa te afectez cu nimic, ai cerut o parere si ti-am raspuns sincer. Esti slab laughing)

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Păi nu mă afectezi cu nimic, la nivel de inteligență sunt mai bun ca multi. Altul te-ar fi înjurat, uite ce se petrece în industria muzicală, sunt aia fara nimic, inteligență, flow... cântă "rap" pe beat-uri de manele și sunt apreciați. Despre asta ce părere ai?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Alte mizerii si scursuri ale societatii, ghene de oameni

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Tu ești scursura a societății, nu aduci nimic bun pentru societate doar insulte fara vreo justa valoare?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Asculta manele, cumetre si lasa-ma.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Nu, manele ascuți tu cu familia ta

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Pai pare ca din ele te-ai inspirat pentru piesa ta jmekera

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

N-am ascultat manele în viața mea, iar piesele sunt inspirate de nicaieri

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

D-aia nici nu-ti ies, ca n-ai o poveste de viata, si te inspiri "de nicaieri", esti un banal

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Când am spus "de nicăieri" mă refeream la ceea ce numești tu univers, de acolo de unde mă inspir eu și e departe de nivelul tău de gândire. O poveste de viață banala îți poate scrie oricine, dar cui ii pasă?

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Nu-mi mai pierd timpul cu tine, cumetre, esti degeaba. succes

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Bănuiesc că tu nu ești degeaba

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

Te-am invatat diferenta dintre "raper" si "rapper". minimul pe care-l puteam face pentru cineva ca tine.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

? bine brothere m-ai luminat

| blackann a răspuns (pentru Alex980078):

rolling on the floor ok. daca te minti singur de ce ne mai intrebi pe noi? n ai flow, n ai nimic. singurul lucru pe care l-as putea face cand ti-as asculta piesa aia...ar fi sa vomit. e facuta sa o asculti cand vomiti sau stai pe wc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare ok, da-i inainte, ai potential, nu-i baga in seama pe cei ce te critica!

| Alex980078 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cum te-ai simți dacă și-ar bate joc de munca ta?

| anonim_4396 explică (pentru Alex980078):

Am trecut prin chestii de genul, nu ma mai surprinde nimic.

| Alex980078 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încerci să fii bun ceea ce e perfect normal dar ești nevoit să le răspunzi urât... știi ce zic

| LaviniuA a răspuns:

Binisor. As dansa in club pe piesa asta dupa cateva beri.
Dar parerea inteligenta a comunitatii TPU... nu stiu ce sa zic laughing dar poate ai noroc.

| Alex980078 a răspuns (pentru LaviniuA):

Eu când m-am referit la păreri inteligente, voiam să zic păreri serioase și fără caterincă. În club o să dansezi pe nane sau mai știu eu ce jeg