| Angel_3284 a întrebat:

Eu cu cati`va prieteni vrem sa infiintam o trupa de dans hip`hop, si nu prea avem idei despre numele trupei.thinking vre`o idee? sau mai multe ca nu am suparhee hee. Dau fundita la cel/cea care are cele mai trasnite idei.hee hee! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| littleemm a răspuns:

X-treme motion smug

8 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

Doar noi

Fistic

bolovanul

curcubeu

tantzarii mov

cu casca pe-o ureche

o unghie taiata

deget pe tastatura

copii de cartier

| Adelinesmile a răspuns:

Lil`Kids.Big Dreamz

| Angel_3284 explică:

"O fata speciala" cand am spus idei trasnite, nu m-am referit chiar la degetul pe tastaturalaughing rolling on the floor sau la tantarii movlaughing nici chiar asa...laughing multumesc pentru cei care au datkiss

| trilulilu_6197 a răspuns:

Neexistent.
Fara aer.
Puls.
Extrem.

Nu stiu nu prea am idei.

| Daria_6285 a răspuns:

Crazy starbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot Pleasure:D

Voteaza-ma te rog! http://amelie.ro/concurs-lady-gaga/concurenti.php?id=83 Multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crazy kids, rich kids, dance troup, ninos locos, dinero, ninos de la vecindad, bambini, etc

| Crys_7141 a răspuns:

Dft