| DeyuXd a întrebat:

Era o melodie care o mai difuza pe postul Acasa. Nu mai stiu cine o canta.Stiu ca erau 2. O fata si un baiat, fata era bruneta, barbatul era mai inalt.Videoclipul erau cand ei doi erau in studio si cantau acolo.Si din cand in cand mai apareau niste imagini cand o fata in rochie rosie dansa. Cei doi aveau o voce ca de inger! Dau fundita:* P. S-melodia era in spaniolathinking

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cred că te referi la melodia „Pleacă", cântată de Antonia și Vunk:
http://www.youtube.com/watch?v=PGCt6JiWObw.
Audiție plăcută!