| deeadeea_1643 a întrebat:

Este adevarat ca lui Michael Jackson i s-a administrat un medicament pentru pedofili?

Răspuns Câştigător
| Alecu53 a răspuns:

Stii,nu toata chestiile spuse in preasa sunt adevarate, da cred ca nici o chestie din ce e spus in presa nu este adevarat.Da oricum eu nu sun fan Michael Jackson da te pot asigura ca nu i sau administrat nici un fel de pastile pentru pedofili.Si sincer nici nu cred ca exista asa ceva.Probabil i sau dat niste calmante sau ceva de genu.