| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

Eu si cu verisoara mea vrem sa ne facem o trupa in care sa fie si fete si baieti ( 3 fete si 2 baieti). Deja am compus o piesa pe Noteflight. Trupa noastra se numeste All for you si vrem sa facem un videoclip pe care vrem sa il postam pe un site pe care ni-l vom face. Dar avem nevoi de instrumente si ne gandeam daca voi stiti un site gen button beats in care iti poti alege instrumentele, scrii notele si ii dai play si iti canta... daca stiti unul mi-l puteti spune va roooog! Dau funda! P.S nu vreau raspunsuri rautociase ceva de genul: Du-te la scoala de muzica sau Nu mai visati atata...etc.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Sunteți 5 în trupă și nu cântă nimeni la niciun instrument? Stati toți de decor?

| Duucu a răspuns:

De ce ai nevoie de instrumente virtuale? Vreți să faceți trupă cu o grămadă de 3 FETE ȘI 2 BĂIEȚI dintre care doar 1, eventual 2 vor spune versurile.Restul ce vor face?
Cumpărați niște chitări, tobe, keyboarduri sau ce instrumente vreți iar apoi puteți face trupa.

| viergedefer a răspuns:

De ce toti care pun idei tampite trebuie sa scrie la urma:,, Nu vreau raspunsuri rautacioase, ceva de genul:.:"