| Cristina2323 a întrebat:

Hei TPU...

Eu si cateva fete am format o trupa si am scris cateva melodi..insa nu aveam experienta sa cantam la instrumentele pe care le avem..si ma gandeam daca voi cunoasteti vreun site unde poti sa iti creezi ritumul melodiei..adica sa faci o piesa.....va multumesc foarte multbig grin

1 răspuns:
| Oana_Patricia_1997 a răspuns:

Ar trebui sa te intereseazi la cineva cu experienta intrebal pe profesorul tau de muzica sau cineva in domeniu el iti va putea spune exact