| anonim_4396 a întrebat:

Fac un sondaj. Voi ce alegeti? 1.Bill Kaulitz sau Smiley, 2.Tokio Hotel sau Simplu, 3.Selena Gomaz sau Adela Popescu? Motivati raspunsul.Cine are ca mine funda!

Răspuns Câştigător
| xDcreepy a răspuns:

1 Bill Kaulitz - versurile lui sunt geniale, e dragut si trupa lui m-a adus in lumea rockului
2.Tokio Hotel - aceleasi motive ca mai sus
3 Adela Popescu- as fi ales Selena dar nu imi mai place de cand e cu Justin Bieber.

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

1. Smiley, Bill era frumos inainte, acum arata cam naspa straight face
2.Simplu, ascult cam 2-3 melodii de la tokio hotel, iar de la simplu imi plac chiar toate as putea spune confused
3.Adela popescu, sincer nu le am cu astea laughing si nu-mi place in mod deosebit niciuna, dar nu se compara adela popescu, actrita si cantareata cu o fata care abia are cateva melodii, dintre care daca imi plac 2

| Needle a răspuns:

1.Bill
2.Tokio hotel
3.Selenea tongue

| Demikristen a răspuns:

1. Bill
2. Tokio
3. Selena
Acestia sunt mai faini.
Si Selena chiar are voce si are melodii faine.