| anonim_4396 a întrebat:

Funda la cel mai rapid si corect raspuns... Am auzit de curand o melodie cantata de un barbat suna cv gen. no haaa Follow in love... si o mai canta cateodata la chitara Lucian Viziru in Lacrimi de iubire. Spuneti-mi si mie va rog cum se cheama melodia!

2 răspunsuri:
| SufletulPetrecerii a răspuns:

-pai da de telenovelaa asta zic dar am specificat k o canta un barbat in telenovela o canta Lucian Viziru si e in engleza si decat partea aia o stiu cu no haaa follow in love...

| ady11st a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cp2WNamflGM cred ca de asta vorbesti :)