| EllenaEll a întrebat:

Ati putea sa imi trimiteti un video de pe youtube cu melodia lui Lucian Viziru - Lacrimi de iubire? Deci, am auzit melodia, am gasit si versurile, dar pe youtube pur si simplu nu o gasesc :-? deci nu "Lacrimi care plang", ci "Lacrimi de iubire"... aici sunt versurile si poate asa voi fi mai explicita. http://www.versuripenet.ro/versuri/lucian-viziru/lacrimi -de-iubire/

Multumesc Anticipat >:D< :*:*:X:X - Funditaaa :*

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/lucian-viziru-lacrimi-de-iubire-2 pe youtube probabil nu a fost pusa sau a fost pusa cu un alt nume. daca o vrei pe telefon sau in calculator melodia o poti lua cu triluliludownloader cauta pe google