| igrec005 a întrebat:

Imi puteti da cate o lista mica de melodii, de preferat rock, in genul porcelain black, pretty reckless sau paramore?

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

De când cântă Porcelain aia rock?! De Paramore nu mai zic nimic.
Şi totuşi, ca să nu fie un răspuns dat la mişto, te-aş ajuta dar nu-mi plac solistele. Totuşi, încearcă Flyleaf, sau Lacuna Coil. thinking

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Sr-71, P.O.D, Skillet, Three days grace, Blue Stahli, Sistem of a down, Korn, Breaking Benjamin, Hollywood Undead, Coheed and Cambria, Family force 5, Disturbed. Si ar mai fi dar nu imi vin in minte... ( Nu sunt doate acelasi stil dar toate formatiile sunt destul de bune parerea mea )