| Bleed a întrebat:

Evanescence, Paramore sau The Pretty Reckless?

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Evanescence

Paramore nu sunt asa buni dupa parerea mea, nu au melodii care sa te impresioneze sau altceva, mie una nu-mi place

Compara orice melodie de la Paramore cu Evanescence - Bring Me To Life
http://www.youtube.com/watch?v=CFfEebusbxY

E superba melodia, nu se compara cu niciuna de la Paramore

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Niciuna,sunt trupe prea comerciale, mai ales primele doua.Totusi,daca ar fi sa aleg,as alege Paramore din perioada primului album,parca erau mai non-comerciale melodiile, si temele mai potrivite, si negativele mai bune.

| Ecea a răspuns:

Epica!

| AnaisC a răspuns:

Nu stiu daca ai incercat sa iti demonstrezi cunostintele in materie de rock sau doar sa pui o intrebarea.
Avand in vedere ca Amy Lee are de gand sa o ia pe cont propiu cu un album dance si ca ultima realizare din discografia trupei lasa usor de dorit nici Evanescence nu mai este ce era odata, Paramore e nivelul maxim de muzica rock la care se gandesc tineri din ziua de azi si... cine sunt The Pretty Reckless?

NoRock!

| Bleed explică (pentru AnaisC):

Puneam si eu o intrebare. raised eyebrows N-aveam de gand sa demonstrez nimic.

| itscloudyoutside a răspuns (pentru AnaisC):

Faza cu Amy Lee si albumul dance... WHAT THE HELL? straight face
(Robotel, lasa-ma cu majusculele!)

| AnaisC a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Da,am avut aceeasi reactie.

| Dean1996 a răspuns:

The Pretty Reckless all the way!

| itscloudyoutside a răspuns:

Sincer, aleg The Pretty Reckless. Nu-mi plac cine stie cat de mult, dar tipa care canta are voce buna, iar cateva din melodii sunt frumoase. Paramore = VARZA... Nu-i suport, sunt mai comerciali decat Inna. Sau ma rog, sa nu exageram. Iar Evanescence mi se par foarte buni, dar raman la primul raspuns.

| Mitsuri10 a răspuns:

Cu cea mai mare sinceritate nu asi putea sa aleg intre Evanescence si The Pretty Reckless.Imi plac aman2 desi Evanescence ascult de 5 ani, cam asa.thinking Sper ca te-am ajutatwinking

| Amoniac a răspuns:

Mie imi place Evanescence...

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Niciuna nu imi place prea mult. Insa daca ar fi sa aleg, ar fi Evanescence...e mai,, heavy'' ca sa zic asa in comparatie cu celelalte doua trupe si imi place mai mult. Paramore da mai mult in muzica pop, care eu o urasc. Deci, neah.The Pretty Reckless > imi plac vreo 2 melodii de la ei si atat. Eu ascult mai mult heavy metal, dar imi place si alternative rock.

| NbhdDaughter a răspuns:

Evanescence,dupa parerea mea e singura trupa care canta rock adevarat, dintre cele trei.