| Lovedove222 a întrebat:

imi puteti da niste melodii noi. funda la cele mai frumos:X:*

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Sczzz ca nu mere de aici, dar scrii pe google top 50 de melodii bune si dai pe prima pagina

3 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Adela ft Radio Killer-I miss you, Dj Sava ft raluk ft connect-r-I love you, Ella-In love again, Ella rose-no u no love, Jimmy Dub-monday, phelipe-gitana, serge devant-ghost radio, deepcentral-cocaine, chris brown-deuces, eminem-not afraid, rihanna-only girl, akon-club certified, swedish house mafia ft pitbul ft pharell-one rmx

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Dai pe www.top 50 de melodii bune.ro si acolo gasesti. sper ca te-am ajutat:D

| andutzadragutza a răspuns:

Vad ca ti-au pl:Xhappyhappy daca vrei vb si pe mess cand mai intri sa-mi lasi id