| dulc3'maria a întrebat:

Care sunt cele mai noi melodii? house, dance. orice gen nu conteaza mersi frumoslove struck

Răspuns Câştigător
| Licurici_7465 a răspuns:

Narcotic Sound-Mamasita
Million Stylez - miss fatty
Pink Room Feat Antonia - Roses On Fire
Inna-Senorita
Inna-No Limit
DJ Rynno feat. Sylvia-Stereo
Sasha Lopez & Anda Adam-Madam
Richy L feat. MCK-Born Again (babilonia)
Yolanda be cool & Dcup-We no speak americano

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

De ce ma minti, de ce ma minti, eu stiu ca nu-i ceea ce simti, inima ta doar manele vrealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Enigma_6375 a răspuns:

Pot sa iti recomand sa asculti in fiecare saptamana a state of trance al lui Armin van Buuren big grin acolo gasesti piese noi, exclusivitati si piese care mai de care happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dream city-one love; bob taylor-damelo; kobi peretz-kama ahava; jimmy dub feat connect-r-monday; sasha lopez-All my people; dan balan-justify sex; christian d; danca bonito; aisa-sexy bunny ce ascult euwinking

| anonim_5788 a răspuns:

Rihanna- Rude boy
Timbaland feat Justin Timberlake- Carry Out
Rihanna- Rockstar 101
Timbaland feat Katy Perry- If we ever meet again
Ke$ha- Dirty Pictures
- Blah blah blah
Justin Timberlake feat Esmee Denters- Love dealer