| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Buna!
Imi puteti da numele colindelor ce le canta Ghita Munteanu? Dau FUNDA!
Craciun >Fericit!big grin

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Noapte alba, noapte dalba si mister, Flori de gheata, Intr-un sat din Galilea, Pana sus in cer la ei, Intr-un miez de noapte, Cununita pe cer scrisa, Se bucura bunica mea, A venit Domnul Hristos, Din raiul ce luminos, Maria si Iosif colinda, Langa ieslea minunata, Maica sfanta s-a pornit, Veste va aduc, Colinda copilului orfan... sper ca te-am ajutat