| SMILIDEEA a întrebat:

imi puteti spune cum se pune muzica pe hi5 cand cineva imi vizioneaza profilu...

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Eu iti mai dau un sfat. Daca vrei sa iti pui un videoclip:intri pe google, scrii videos codes si la search videos scrii videoclipul care iti place si dupa ce il gasesti dai click pe el, iar sub el scrie grab code sau grab video nu mai stiu sigur, bifezi autostart si copiezi codul la favourite music sau movie.
Sper sa te fi ajutat.

7 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Merci pentru fundita! Daca mai ai nevoie de ceva, poti sa imi trimiti si mesaj.

| Mariaa20 a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/
intra pe siteul asta.scrie orice melodie pe care o vrei la search.
iti dau un ex ca sa intelegi mai binee.:inna-sun is up
scrii la search dai click pe una. dupa aceaa dai pe grab code.bifezi la auto start.copi linkul si acolo in linkul acela scrie undeva width si heigh.sterge numerele de la toate si scrie 1 laa toate. apoi la sfarsit unde scrie search video codes.sterge. si iti iese asa:

| k4zZ_1052 a răspuns:

Http://www.programeyahoodownload.tk/
de aici iti poti alege
dai la muzica HI5
iti alegi mel
si se deschide cu un video de pe youtube care ie mel
iei codu de langa video si il copii la "Despre mine"

| k4zZ_1052 a răspuns:

Da Diush21 da nu cred ca are si si auto play

| Mmiha a răspuns:

Uite asta e cel mai bun parerea mea.:d
http://www.mixpod.com/

| Diush21 a răspuns:

Sau aici: http://www.mixpod.com/ :)

| Diush21 a răspuns:

@k4zz : are happy