| kim01 a întrebat:

imi puteti spune va rog cum se pune muzica pe Iphone 4?big grin
fundita:X

3 răspunsuri:
| iDplm a răspuns:

MicroSD, Bluetooth, Internet, USB?

| felixdesign a răspuns:

Prin itunes sau o descarci direct pe telefon de pe net

| 0ffliner a răspuns:

Intri pe itunes, pune usbeul la iphone si la PC du-te la itunes v-a aparea o noua iconita cu numele iphonului dumneavoastra intrati pe aceasta iconita acolo este compartementul de muzica du-te acolo (tot in iconita aia) pune adauga muzica.(uneori itie sterge muzica ca era pus la alt pc [muzica pe itunes o pui simplu (selecteaza un fisier de muzica si pune-l pe itunes tragel pe lista de muzica la itunes).