| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa pun muzica pe hi5? Dar sa cante de fiecare data cand intra cineva sau eu pe profilul meu.

3 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Http://www.mixpod.com/

Intrii aici, iti faci cont, apoi iti faci un playlist si-l pui pe hi5-ul tau!

| adinescu a răspuns:

E foarte enervant chestia asta ai face mai bine sa nu-ti pui. poti insa sa iti pui un mic playlist cu cateva melodii

| NthtoShare a răspuns:

Copiezi codul melodiei in sectiunea ''despre mine''. De exemplu daca vrei sa pui video poti copia codul din 'Embed' (pentru Youtube- gasesti undeva in dreapta). Pentru melodii gasesti coduri pe http://www.playlist.com/ si altele.