| pantera2011 a întrebat:

La hi5 daca imi pun I Like Music imi apare acolo simplu ca si un chenar nu imi apare muzica pe care am ales-o eu sa imi cante cand intra cineva pe profilul meu imi spune cineva cum sa fac sa am si eu din nou muzica la profil ca am avut inainte da l-am scos si acum?

1 răspuns:
| Диана a răspuns:

Poti incerca sa-ti pui muzica pe hi5 altfel. E un site. www.mixpod.com si acolo poti sa-ti faci un playlist cu melodiile care iti plac si il poti pune pe hi5.Doar ca trebuie sa-ti faci cont.