| NothingImportant200 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog care a fost programul la VMA (video music awards). Stiu ca astazi este in reluare si a inceput de la 12, dar cand a venit Katy Perry pe scena a anuntat din prima castigatorul pentru cel mai bun video pop, a fost foarte rapidlaughing. Am ratat eu ceva sau asa a fost si cand s-a transmis live?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai a fost decernarea premiilor pe covorul rosu, la noi in tara nu s-a difuzat, dar inainte de Katy a cantat Rihanna la deschidere cred ca We Found love si inca ceva, a intrat Kevin Hart si a zis el ceva glume despre Drake si alti cantareti, apoi a dat Best Pop Video, asa tin eu minte happy Dar mai da reluare o data la 7 in seara asta :*