| IoanaItsa a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog niste melodii mai noi(vescan, chriss etc) Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. sad. Urat sad, Oricum incearca : Skizzo Skilzz, Chriss Blaziny, Omy, Rihym, DaOne, Da'Cruz, Adda, Teasta, Indiferent, Agresiv, Bling, JustUs love struck, si vezi ce melodii iti place care apartin lor love struck, Melodiile lui JustUs imi plac toate fara vreo 2 love strucktongue, iar ceilalti depinde cum iti place, oricum incearca love struck
Omy ft Rihym -Tot ce iubesc
Indiferent ft Bebbe- Pentru ea
Chriss Blaziny - Magic
Skizzo Skilzz- Fresh si rece
DaOne feat Mada- A fost dragoste
DaOne ft Karina- Tu esti inima mea
Si cam astea imi vin in minte love struck vezi tu ce mai gasesti la cantareti tongue love struck
Peace kiss

2 răspunsuri:
| IoanaItsa explică:

Buna:X Daca vrei te rog nu pe youtubesad am probleme cu pc si deocamdata nu mi mergesad. multumesc