| tagg a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog o aplicatie pentru iphone cu care pot sa ascult muzica chiar si cand nu sunt comectata la internet... Dau fundita:****

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pui muzica pe IPhone? intra aici http://www.olix.ro/2008/12/15/cum-sa-pui-muzica-pe-iphone/

Pentru videoclipuri descarca din App Store -> Tube Downloader -> cu el descarci videoclipuri de pe youtube si apoi le poti vizualiza/asculta in Files -> Cache -> aici ai melodiile descarcate de tine, nu iti trebuie conexiune la internet.
Succes!

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Nu stiu cum este la Iphone, dar eu la android am luat winamp, care merge si cu net si fara, poate este si pentru Iphone thinking