| Beckyyy a întrebat:

Buna imi ziceti si mie multe multe formatii care canta dubstep? sau melodii cat mai multe. in afara de borgore si skrillex. Funda pentru cei care zic cat mai multe si imi faine.

3 răspunsuri:
| ally123sims a răspuns:

Inna-un momento, 10 minutes,on on,love,sun it up, wow, seniorita etc
andra-telephone
delia-dale
ghues who-tot mai sus

| karinamark a răspuns:

OMG ce-i cu raspunsu dinaintea mea?:)) vezoi daca iti place UKF acolo gasesti tot ce vrei de la gemini si pana la flux pavilion uite asta ii mix'u meu preferat :X http://www.youtube.com/watch?v=_rbA56VdVo0

| GreeenAlien a răspuns:

Eptic, Zeds Dead, Mastiksoul, DJ Paul, Chrispy, DJ Fear, Gate City Squad.