| Casiana a întrebat:

In aceasta dimineata am vazut acea reclama la dero (doar ca nu am retinut si la care derobig grin), si era o melodie care suna cam asa:"bucurie de culori si petalele de flori, ti le daruiesc...". Stie cineva despre ce melodie e vorba, sau este facuta decat pentru reclama?happyMultumesc mult! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| jane_5414 a răspuns:

Sandra-Parfum de trandafiri.

7 răspunsuri:
| Casiana explică:

Kai, ar trebui sa iti dai seama ca intreb de aceasta melodie pentru ca imi place melodia... Oricum multumesc!

| Casiana explică:

Janeeme, multumesc:*, dar nu am stiut, data viitoare o sa caut intrebarea inainte sa intreb din nou, ca sa nu ma repet.happy

| anonima_4990 a răspuns:

Sandra-parfum de trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat'o si eu si nu am gasit'o. A mai fost pusa intrebarea de nu stiu cate ori, si n`a fost niciun raspuns!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, nu`i nicio problema. Si eu imi doream sa o gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curu

| kai a răspuns:

Nu poti spala decat pe melodia aia? pune mana si fa treaba laughing