| BabyPink a întrebat:

Ştie cineva cum se numeşte melodia din reclama Bonux 2 în 1?
Este ceva de genul "Şi petalele de flori, ţi le dăruiesc cu dragoste."
Sau măcar să-mi daţi un link. că dupa aia rezolv eu :pe.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Sandra-Parfum de Trandafiri
http://www.youtube.com/watch?v=yZKVH7GSxg4

4 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Baga sus la,, cautare" cuvantul,, bonux" vei vedea cati dinte noi am vrut sa aflam numele melodiei si de asemenea vei constata ca nimeni nu l-a aflat.Si eu am vrut-o si am cautat-o dar degeaba...

| BabyPink explică:

După ce am adăugat întrebarea, m-am uitat la celelalte întrebări.
Ehh.asta e :d

| Lora_6439 a răspuns:

Si eu am cautat-o foarte mult. Este vocea Elenei Gheorghe dar melodia nu este pe nicaieri sad... e posibil sa fie facuta doar pentru reclama.