| ☆ Danny☆ a întrebat:

In primul rand vreau sa va urez La multi ani! Si muuulte, multe, impliniri, sanatate si toate cele bune! Acum sa trecem la intrebare...Este adevarat ca Lady Gaga este barbat?
Merci!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Cat mai multe impliniri in noul an! Speculatii se pot face multe. Adevarul il poti afla doar daca vezi cu ochii tai.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani !

| Suzy a răspuns:

Merci de urare la fel!

asa am auzit si eu, dar eu am auzit ca e si cheala laughing e posibil sa fie doar barfe, posibil sa fie si adevarat laughing

| Nuuu a răspuns:

Nu barbat... e hermafrodia.asa se auzea. dar nimic sigur

| Crs a răspuns:

Nu. Este hermafrodita. Este o diferenta, adica are si organe reproducatoare feminine, cat si masculine. Faptul ca ar fi hermafrodita l-a recunoscut chiar si ea insasi, dar a spus ca ea se considera femeie.

| lololololol a răspuns:

Multumim de urare, de asemenea >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga nu e barbathappy. e femeie, si nu e chealatonguelaughing. are par, numai ca ii place sa poarte peruca in unele videoclipuri, de exemplu in videoclipul bad romance. acolo unde ii cu parul lung si ondulat e parul ei naturaltongue. si din cate ati observat poarta si pantaloni latex in gen dealaa. sau tot felul de costume. si nu se vede nimic de barbat!happy... si la multi ani!tongue

| pau2009 a răspuns:

Http://www.apropo.ro/fun/lady-gaga-este-barbat-video-4724808 uita-te atenta pe la minutu 1:10, cand se da jos de pe scooter, cred ca ii ceva suspect sub rochita

| mada_4135 a răspuns:

Am auzit si eu un zvon de genu' cum ca ar fi bisexuala dar nust ce sa cred

| andry99_8793 a răspuns:

Nu stiu sigur da cred ca da un an nou faricit laq multi ani

| The0ry a răspuns:

Nu se stie sigur.Multi zic, ca este barbat sau femeie. Daca se va afla adevaru` va aparea pe toate site-uriile din romaniahappyLa multi ani! Si multe, multe, impliniri, sanatate si toate cele bune!