| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

in telenovela "in numele iubirii" este o melodie.am auzit-o o sg data la tv cand se gandea paloma la inaki ceva cu "esta muy fuerte la tormenta... tu cuerpo de pricessa. un final mejor."nu stiu sigur cum e.plz help. o caut de atata timp

11 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Melodia este Tommy Torres-Fin de capitulo. O gasesti aici: http://www.youtube.com/watch?v=tSlcIf5PvNs Daca vrei sa o descarci, intri pe http://www.vidtomp3.com/, copii linkul de la melodie si il lipesti in spatiul alb, apoi dai DOWNLOAD. Si ai melodia.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Am gasit melodia.se numeste Tommy Torres-FIN DEL CAPITULO. dar nu gesec nici un site de unde sa o downloadez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incercam sa te ajutan adryannna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta laura paussini EN CAMBIO NO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te ajutam daca vom gasi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit melodia... se numeste En cambio -laura pausini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nico

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mirada se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde se gaseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu adryanna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e "en cambio no " Laura Pausini