| dendendenis a întrebat:

Sal.La telenovela,, In numele iubirii,, cu cine ramene pana la urma Paloma? Cu inaki sau Emiliano? Daca ramane cu Emiliano ce s-a intamplat cu Inaki?

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

Paloma ramane cu emiliano, matusa ei (Carlota) il otraveste pe inaki

2 răspunsuri:
| Sebastian222 a răspuns:

Atata stiu ca ramane pana la urma cu emiliano, cu inaki nu stiu ce se intampla.ca mai era odata filmu ala, l-am mai vazut.

| Ramona12 a răspuns:

Paloma ramane cu Emiliano, iar inaki dispare din peisajlaughing