| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fanii kpop. Este cineva caruia nu ii place snsd(girls generation)? Nu neaparat ca am ceva cu ele dar nu imi plac si am vazut ca peste tot unde sunt puse intrebari kpop toata lumea le iubeste. Am eu o problema?

Răspuns Câştigător
| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Ryo, nu ai tu o problema.Toti avem gusturi diferite.Eu nici macar nu le-am ascultat, dar nici nu vreau sa o fac.Mi se par ciudate.Mie sincer doar 6 cantareti si trupe imi plac din Coreea.
Pe primul loc is cei din B2ST. Unora nu le plac melodiile lor insa eu le iubesc.Asta nu inseamna ca ei au o problema sau eu. Doar sunt diferita de ei in gusturile mele la muzica si imi place.
Nu las pe nimeni sa ma deruteze sau sa ma schimbe.Asta trebuie sa faci si tu.Nu-i baga in seama pe cei care se iau de tine ca nu-ti place ceva. Este bine sa fi diferita!
Bucurate de asta!

2 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Da,nici mie nu imi place SNSD.Nu stiu, pur si simplu nu imi plac.
Deci nu esti singurahappy

| beauty00 a răspuns:

La inceput ..nu le iubeam..nu intelegeam dc luea le iubeste atit! Insa peste un timp am inceput mai des sa ascult piesele lor si am observat ca le plac din ce in ce mai mult!