| Larisa_Rotar_1995 a întrebat:

Intrebare pentru fanii muzicii kpop : 1. Va place exo?
2.Exo k sau Exo m
3. Luhan sau Sehun
stiu ca trebuia sa fie doar o intrebare dar... big grin

Răspuns Câştigător
| DydyDaia97 a răspuns:

1. I'm EXOtic
2. Ambele...Nu pot alege 6+6=1 big grin
3. HunHan smug

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

1. Da, e una din trupele mele preferate de K-pop (preferata fiind B.A.P)
2. E greu de ales. Ambele grupe s-au antrenat foarte mult inainte de debut, ambele trupe au vocalisti buni(Luhan in M, KyungSoo in K)etc. Dar din cate am remarcat eu, pe 2/3 melodii, Exo-M se descurca mai bine, mai ales pe cele rap(''Let out the beast'', ''Two moons'' - cel putin pe cea de-a doua, mie mi se pare ca TaoRis fac un duet mai bun decat KaiYeol.). Si Exo-K sunt buni, dar pe melodii gen ''Black Pearl'' sau ''Heart attack'', if you know what I mean.
3. Luhan. Ce imi place cel mai mult la el e ca e si dansator si vocalist, si are o voce foarte puternica. E unul din preferatii mei din trupa.

| Larisa_Rotar_1995 explică (pentru blueangel99):

Care e preferatul tau?

| blueangel99 a răspuns (pentru Larisa_Rotar_1995):

Kai...Kris....chiar nu pot alege >.<
Tu? Care iti place mai mult?

| Larisa_Rotar_1995 explică (pentru blueangel99):

Nu stiu... chiar nu pot sa ma decid intre sehun si luhan. Sunt asa de draguti... sad

| KimEunHee a răspuns:

1. Daaa love struck
2. Sincer, nu pot alege. >< Cand am inceput sa-i ascult, eram mai mult pe K pentru ca imi era mai usor in privinta limbii. XD Dar am mai ascultat si M, am inceput sa mai ascult si astisti C-Pop si mi-a fost mai usor si cu ei. laughing Iar acum nu pot alege numai una din parti. >< Si nu numai din cauza limbii, ci si a look-ului. smug Toti sunt asa de perfecti. love struck
3. Luhan ^^

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună.
1.Sunt EXOtic :3 love struck şi nu pot alege.
"WE ARE ONE! WE ARE EXO! " love struck
6+6=1,dacă mă înţelegi :3
2.HunHan love struck HunHan is

| LuHan a răspuns:

DAAAA...Exo a fost prima mea trupa k-pop.Ii stiu de cand au debutat cu MAMA.Si prima data, am crezut ca trupa este numita exo-k, si vedeam pe acolo ca era si in chineza(exo-m) dar am crezut ca e facuta de fani si niciodata n-am ascultat si in chineza..doar de cand m-am desteptat si eu laughing Deci nu pot alege, primul meu bias este LuHan (din M)deci cu asta am raspuns si la 3. dar ceilalti doi, Sehun si Chanyeol, sunt din K...nu pot alege. :3 We Are One! :

| AnonimGirl2345 a răspuns (pentru LuHan):

De asemenea laughing) Ei sunt prima mea trupă K-POP :3!
#PROUD

| Patti258 a răspuns:

1 Daa
2 Exo k caci chineza nu stiu dar imi place Overdose foarte mult de la Exo M
3 Sehun my bias (Luhannn T^T Cry) Ok bye

| Iantoc_Alexandru_1991 a răspuns:

1.Da
2.Exo-k
3.Sehun