| anonim_4396 a întrebat:

M-am gindit putin si am hotarit...Multi dintre noi-cei de pe TPU dorim cit mai multe funde ca sa devenim seniori sau fiecare din motivul lui.
Deci....Pentru fanii Lala Band/PCV...
In fiecare zi o sa pun cite citeva intrebari sau ma gindesc la ceva joculete iar primul raspuns corect primeste FUNDA...
Ce ziceti? Merita sa incerc?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Stii ca intrebarile de genu asta, pe langa ca sunt stupide, incalca regulamentul, nu?

| GiAnca a răspuns:

Ma intreb cine o sa-ti raspunda.
Avand in vedere ca numarul haterilor e cam mare pe aici cred ca o sa ai parte de mai multe injuraturi decat ti-ai fi putut inchipui.

| Aneke a răspuns:

E ridicol.
Mai bine fa ceva util in loc sa pierzi vremea cu joculete penibile.