| ruxiionita a întrebat:

Buna,ma ajutati va rog este vorba de o melodie dar nu mai stiu numele cantaretului dar nici a melodiei. Stiu ca in videoclipul melodiei era vorba de o tipa cu parul blond care este imbracata in unele parti cu o rochie ca de mireasa iar in alte parti cu o rochie neagra. Se duce la altar dar afla ca asta cu care trebuia sa se casatoreasca o iubeste pe alta, fuge, ajunge cu rochiaa plina de noroi, etc. Daca va suna cunoascut va rog sa-mi spune-ti numele melodiei

Răspuns Câştigător
| LoveRozi a răspuns:

Cred ca asta este daca da fundita http://www.youtube.com/watch?v=VCEc1u3SIYM

3 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Nu sunt sigur insa imi seamana cu Katy Perry - Hot 'n' Cold. Sper ca asta este.

| ruxiionita explică:

Nu este aceasta dar multumesc ca ai incercat.