| 7 a întrebat:

ma puteti ajuta? as vrea sa stiu cum se numeste o melodie, refrenul e ceva de genu`,, uh baby,, mai este un vers si apoi iar se repeta,, uh baby,, melodia e hip hop, nu e aparuta de mult timp.as vrea sa stiu cine o canta si cum se numeste.multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Justin Bieber-Baby
smug

| 7 explică:

Ms mult dar nu sunt aceste melodii, oricum imi plac si astea.ms happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut pe asta si nu stiu cum se numeste

| R_9691 a răspuns:

Nu e cumva rihanna - rockstar 101 ft splash... refrenu e oh baby i'm a, oh baby i'm a... de vreo 6 ori big grin