| GabrielaBtw a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine? Nu stiu cum sa pun muzica pe TPU, stiu ca o iau de pe youtube stiu ca trebuie sa scriu linkul stiu unde trebuie sa il scriu. Dar nu stiu unde scrie linkul acolo la youtube. sad

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Deasupra la "Pune intrebarea ta aici!" ai un chenar, lung si portocaliu.Acolo, in stanga, scrie:
"puuka,
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:
(aici este un chenar alb) Spune-ne!"
In chenarul alb pui un link (poti pune doar de pe Youtube)cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM) si dai pe "Spune-ne".In cateva minute o sa-ti apara melodia si la profil.
Succes!

| GabrielaBtw explică (pentru CautNume):

Ms big grin, dar ma refeream unde scrie linkul pe youtube ca nu stiu in ce loc la melodie trebuie sa fie linkul. big grin

| CautNume a răspuns (pentru GabrielaBtw):

In partea de sus a paginii.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sus in bara de navigatie unde incepe cu (www.)