| Luissa123 a întrebat:

mai dati-mi va rog compozitori gen yiruma sau daydream care sa aiba piese fumoase la pian,,, vreau sa mai invat si vreau melodii frumoase...

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Caută piese de la Yann Tiersen,Ólafur Arnalds,Zbigniew Preisner,Helen Jane Long,Ludovico Einaudi,Chopin,Brahms,Wim Mertens, Claude Debussy, Rachmaninov, Richard Clayderman, Alfred Cortot, Franz Liszt, Giovanni Allevi, Kay Tokner, Michael Nyman, sonatele lui Beethoven...etc.