| dyna_1486 a întrebat:

mai demult am ascultat o mel.si acum mi-am amintit d ea, dar nu mai stiu cum se numeste sau cine o canta...stiu sigur ca o canta o tipa. dar nu stiu cum o cheama si nu am reusit sa o gasescsad. am retinut cate ceva din ea. dar nu stiu exact daca era asa.era ceva d genul:'there ain't no ordinary things.no ordinary life.". si atat.restul nu imi amintesc.plss ajutati-ma sa o gasesc, mi-a placut mult...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......462594-l-1 daca nu e asta ma impusc

3 răspunsuri:
| dyna_1486 explică:

Ms mult...asta erabig grin

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Daca vrei da-mi add la id de mess raduly_gabriel si tio trimit...;) sau ti-am dat linkul ala si mai ii linkul astahttp://www.trilulilu.ro/Mmaximmus/2cf092f59db53a

| klimt a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......462594-l-1 Sa fie oare cea de aici?