| Codrina24 a întrebat:

Mai demult am auzit la disco o melodie care începea într-un stil latino, iar după un timp era un fel de sârbă, de muzică de petrecere lăutărească, aceasta ținea un timp și revenea înapoi acel stil latino. Era doar o singură melodie sau un remix? Dacă era doar o melodie și știe careva, vă rog să îmi spuneți. Mulțumesc anticipat! ^_^

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=uVxVwqnkLxY poate nu e ce cauti dar e buna si asta :X.